• YILLARIN TECRÜBESİ VE GÜVENİ İLE

  HEMEN TEKLİF AL

  0536 260 83 63
 • BARTIN DOĞUŞ NAKLİYAT

  Bartın Evden Eve Nakliyat


  Yaşam alanlarınızı değiştirme gereği duyduğunuzda sizi yeni yuvanıza güvenilir bir biçimde taşıyacak olan Doğuş Nakliyat Evden Eve nakliyat firması sayesinde beklediğiniz kaliteli ve sorunsuz hizmeti kolaylıkla elde edebilirsiniz. Güvenliği ve emniyeti kendisine ilke edinerek bu alanda hizmet sunan Doğuş nakliyat sayesinde eşyalarınız emin ellerde.

  Evden eve nakliyat işi uzmanlık isteyen bir iştir. Taşınmak demek eşyaları alıp arabaya yüklemek değildir. Firmamız bunun bilincindedir ve evden eve nakliyat alanında uzman ekip çalıştırmaktadır. Taşınmalarınızın yanında demonte-monte edilmesi gereken gardrop, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, avizelerinizde tarafımızdan demonte-monte edilmektedir. Kısacası sizler evinizde çayınızı kahvenizi yudumlayın.Gazetenizi okuyun, günlük işlerlerinizle ilgilenin ve evinizini profesyonel ellere bırakın.

  Özel paketleme hizmeti,sigortalı taşımacılık, geniş araç filosu, asansörlü taşımacılık hizmeti ve çok daha fazlasını sunan Doğuş nakliyat beklentilerinizi kesinlikle karşılayacaktır. • Bartın

  Pts
  Sal
  Çar  -2°

  Per
  Cum
  CtsOrta Mah. Hendekyanı Cad. No:62 Kat:2 Bartın - Kurtuluş Mah. Filiz Sok. No:4 Karabük
0378 228 0922
dogusnakliyat_74@hotmail.com
www.dogusnakliyatevdeneve.com ©
X